ריינרס קליניק - ד"ר זכי ריינר
מרפאת שיניים בעכו

השיניים שלך צהובות, כואבות או חלילה מדממות? חסרות לך שיניים ולא בא לך לחייך יותר? – אנחנו נמצאים כאן בשביל להחזיר לך את החיוך!

מרפאת ריינרס קליניק בראשותו של ד"ר זכי ריינר היא מרפאת שיניים אשר מעניקה מגוון רחב של טיפולי שיניים בשגרה ובחירום (SOS) לילדים ומבוגרים בעכו והסביבה הקרובה.

ד"ר זכי ריינר הוא דור שלישי לרופאי שיניים, כך שהניסיון הרב שצברנו במהלך 60 שנות פעילות המרפאה מאפשר לנו להתאים עבורך את הטיפול הנכון, הטוב והאפקטיבי ביותר שניתן לקבל היום. רופאי השיניים במרפאה עוברים בכל שנה השתלמויות, קורסים וסדנאות מקצועיות על מנת לשפר את איכות השירות. כמו כן, המרפאה כוללת ציוד רפואי מתקדם אשר מאפשר לצוות להעניק את הטיפול המדויק ביותר.

אנו מזמינים אותך לתאם פגישת היכרות ראשונית במרפאה, כך שנוכל לבחון את הבעיה שמציקה לך, חלל הפה והשיניים בצורה מלאה. לאחר הפגישה, נוכל להעניק לך תוכנית עבודה מלאה אשר כוללת התייחסות למחירים, לוחות הזמנים והטיפולים שמוצעים לך.

לקבלת פרטים נוספים על טיפולי השיניים במרפאה של ריינרס קליניק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3942538 ונשמח לעמוד לרשותך.

ד"ר זכי ריינר – רופא שיניים בעכו

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר בעכו מעניקה קשת רחבה של טיפולים רפואיים לשיקום הפה, הלסת והחניכיים. הצוות המקצועי, האדיב והמיומן של המרפאה משתמש בטכניקות, הציוד והמכשור המתקדם ביותר על מנת לעזור לך להשיג את החיוך שעליו חלמת תמיד.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

החיוך הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר של כל אחד מאיתנו. מרפאת המומחים של ד"ר זכי ריינר בהחלט הצליחה להחזיר לי את החיוך לפנים. תודה רבה על שירות מעולה, זמינות וטיפול מקצועי מההתחלה ועד הסוף.

לתיאום פגישת היכרות ראשונית עם ד"ר זכי ריינר, רופא שיניים בעכו, ניתן ליצור עימנו קשר ב - 072-3942538 ונשמח לעמוד לרשותך.