ריינרס קליניק - ד"ר זכי ריינר
מרפאת שיניים בקרית אתא

השיניים שלך כואבות, חבולות או צהובות? החניכיים מדממות בכל בוקר? – מרפאת ריינרס קליניק של ד"ר זכי ריינר נמצאת כאן בשבילך!

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר מעניקה מענה למטופלים בקרית אתא והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 60 שנה (דור שלישי לרופאי שיניים). הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, מאפשר לנו להעניק מגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים, אפקטיביים וחדשניים תוך הקפדה על יחס אישי לכל מטופל.

לצערנו, מטופלים רבים מגיעים למרפאה לאחר הזנחה של שנים עם שיניים צהובות, עקומות או אפילו מתנדנדות לחלוטין. במקרים אלה, צוות הרופאים במרפאה בונה למטופל תוכנית עבודה ברורה אשר תבטיח את שיקום הפה ותאפשר לו להחזיר את הביטחון והחיוך לפניו.

צוות הרופאים במרפאה משתמש בציוד עדכני, עובר השתלמויות והכשרות תקופתיות כך שנוכל להעניק לך את הטיפול הטוב ביותר. בין הטיפולים הנפוצים שאנו מעניקים במרפאה ניתן למצוא טיפולי אורתודנטיה (יישור שיניים), פרוטטיקה (שיקום הפה), אסתטיקה דנטלית, כירורגיה דנטלית וטיפולי מניעה (שיננית).

לקבלת פרטים נוספים על טיפולי שיניים במרפאה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3942538 ונשמח לתאם ביחד עמך פגישת היכרות לא מחייבת, בה נבחן את הצרכים והפתרונות הנכונים עבורך.

ד"ר זכי ריינר – רופא שיניים בקרית אתא

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר בקרית אתא מעניקה קשת רחבה של טיפולים רפואיים לשיקום הפה, הלסת והחניכיים. הצוות המקצועי, האדיב והמיומן של המרפאה משתמש בטכניקות, הציוד והמכשור המתקדם ביותר על מנת לעזור לך להשיג את החיוך שעליו חלמת תמיד.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

יחס אישי, שירות מעולה וזמינות 24 שעות ביממה – מה עוד אפשר לבקש מרופא השיניים?
מרפאת המומחים של ד"ר זכי ריינר החזירה לי החיוך לפנים, תודה רבה לכל הצוות.

לתיאום פגישת היכרות ראשונית עם ד"ר זכי ריינר, רופא שיניים בקרית אתא, ניתן ליצור עימנו קשר ב - 072-3942538 ונשמח לעמוד לרשותך.