ריינרס קליניק - ד"ר זכי ריינר
מרפאת שיניים בקרית ביאליק

השיניים שלך כואבות או מתנדנדות? החניכיים שלך רגישות לקור/חום? אולי יש לך צורך בכירורג להשתלות שיניים או אורתודונט ליישור שיניים? – צוות רופאי השיניים של ריינרס קליניק בראשות ד"ר זכי ריינר נמצאים כאן בשבילך! 

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר מעניקה מגוון רחב של טיפולי שיניים לילדים ומבוגרים כאחד כבר יותר מ – 60 שנה (דור שלישי לרופאי שיניים). כל לקוחות המרפאה יכולים ליהנות מצוות רפואי, עדכונים וציוד טכנולוגי אשר מקל על אבחון, טיפול ופתרון הבעיה שעומדת לפניהם.

צוות הרופאים בראשותו של ד"ר זכי ריינר מעניק טיפולי שיניים בשגרה, טיפולי חירום SOS ומגוון רחב של טיפולים אסתטיים לשיניים.

אנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון, להתקשר אלינו ב – 072-3942538 ולתאם פגישת היכרות לא מחייבת במרפאה. במהלך הפגישה, נוכל להכיר ולבצע דיאגנוסטיקה ראשונית אשר תכלול מחיר מדויק, לוחות זמנים ומידע רפואי יקר. 

ד"ר זכי ריינר – רופא שיניים בקרית ביאליק

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר בקרית ביאליק מעניקה קשת רחבה של טיפולים רפואיים לשיקום הפה, הלסת והחניכיים. הצוות המקצועי, האדיב והמיומן של המרפאה משתמש בטכניקות, הציוד והמכשור המתקדם ביותר על מנת לעזור לך להשיג את החיוך שעליו חלמת תמיד.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

תודה על שירות מקצועי, אדיב ובמחיר הוגן. אין ספק בכלל שד"ר זכי ריינר והצוות הרפואי שלו עושים את ה"אקסטרה מייל" עבור כל מטופל שמגיע למרפאה. לאחר הטיפול שעברתי במרפאה, אני לא מפסיק לחייך ולקבל מחמאות מבני משפחה וחברים, פשוט מדהים חבל שלא הגעתי כבר לפני..

לתיאום פגישת היכרות ראשונית עם ד"ר זכי ריינר, רופא שיניים בקרית ביאליק, ניתן ליצור עימנו קשר ב - 072-3942538 ונשמח לעמוד לרשותך.