ריינרס קליניק - ד"ר זכי ריינר
מרפאת שיניים בקרית חיים

השיניים כואבות, מנדנדות או זזות ממקומם? החניכיים שלך רגישות? הצטברה לך אבנית רבה בין השיניים אשר דורשת טיפול מדויק של שיננית מוסמכת? – צוות רופאי השיניים של ריינרס קליניק בראשות ד"ר זכי ריינר נמצאים כאן בשבילך!

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר מבצעת מגוון רחב של טיפולים כירורגיים, אסתטיים ומניעתיים לשיניים. הניסיון הרב שצוות המרפאה צבר במהלך 60 שנות קיומה (דור שלישי לרופאי שיניים), מאפשר לנו להתאים בצורה מדויקת את הפתרון היעיל, הנכון והאפקטיבי ביותר לבעיה שעומדת לפניך.

מרפאת השיניים מציעה טיפול שיניים לילדים, מבוגרים ובני הגיל השלישי בקרית חיים והסביבה במהלך כל שעות היום והלילה (כי לפעמים, יש בעיות שיניים שאי אפשר לדחות אותן).

לקבלת פרטים נוספים על טיפולי שיניים במרפאה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3942538 ונשמח לתאם עבורך פגישת היכרות ראשונית, ללא כל התחייבות מצידך.

ד"ר זכי ריינר – רופא שיניים בקרית חיים

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר בקרית חיים מעניקה קשת רחבה של טיפולים רפואיים לשיקום הפה, הלסת והחניכיים. הצוות המקצועי, האדיב והמיומן של המרפאה משתמש בטכניקות, הציוד והמכשור המתקדם ביותר על מנת לעזור לך להשיג את החיוך שעליו חלמת תמיד.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

ד"ר זכי ריינר וכל צוות המרפאה העניקו לי חוויה מתקנת אחרי שנים של פחד מטיפולי שיניים – מומלצים בחום לכל מי שמתלבט.

לתיאום פגישת היכרות ראשונית עם ד"ר זכי ריינר, רופא שיניים בקרית חיים, ניתן ליצור עימנו קשר ב - 072-3942538 ונשמח לעמוד לרשותך.