ריינרס קליניק - ד"ר זכי ריינר
מרפאת שיניים בקרית ים

השיניים של כואבות כל הזמן? השיניים עקומות, צהובות או חלילה מתנדנדות? החניכיים שלך מדממות בכל בוקר וערב? – אין צורך להיכנס לפאניקה, צוות רופאי השיניים של ריינרס קליניק בראשותו של ד"ר זכי ריינר נמצא כאן בשבילך! 

לצערנו, הזנחה מתמשכת של השיניים יכולה להוביל לבעיות רפואיות קשות, מסובכות ומורכבות במיוחד. מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר מעניקה מגוון רחב של טיפולי שיניים לילדים ומבוגרים כאחד כאשר כל טיפול מתבצע על ידי רופא ספציפי (כירורג, אורתודנט וכדומה). בין הטיפולים הנפוצים שאנו מעניקים לתושבי קרית ים והסביבה במרפאה ניתן למצוא טיפולי אורתודנטיה (יישור שיניים), אסתטיקה דנטלית, כירורגיה דנטלית, פרוטטיקה (שיקום הפה) וטיפולי מניעה (שיננית).

צוות רופאי השיניים בראשותו של ד"ר זכי ריינר יעשה את המקסימום האפשרי על מנת להקל על הכאב ויחזיר לך את החיוך לפנים. לקבלת פרטים נוספים על טיפולי שיניים במרפאת השיניים ריינרס קליניק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3942538 וכל צוות המרפאה ישמח להעניק לך שירות אדיב, מקצועי ואישי.

ד"ר זכי ריינר – רופא שיניים בקרית ים

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר בקרית ים מעניקה קשת רחבה של טיפולים רפואיים לשיקום הפה, הלסת והחניכיים. הצוות המקצועי, האדיב והמיומן של המרפאה משתמש בטכניקות, הציוד והמכשור המתקדם ביותר על מנת לעזור לך להשיג את החיוך שעליו חלמת תמיד.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

קיבלתי המלצה מחבר על ד"ר זכי ריינר והופתעתי לחלוטין ממרפאת השיניים. יחס אישי, מקצועי ומחירים הוגנים כאשר כל הצוות עושה את המקסימום האפשרי בשביל שכל מטופל ירגיש בבית. תודה רבה על שירות מדהים!

לתיאום פגישת היכרות ראשונית עם ד"ר זכי ריינר, רופא שיניים בקרית ים, ניתן ליצור עימנו קשר ב - 072-3942538 ונשמח לעמוד לרשותך.