ריינרס קליניק - ד"ר זכי ריינר
מרפאת שיניים בקרית מוצקין

השיניים שלך כואבות באמצע הלילה? השיניים שלך מתנדנדות או שהחניכיים שלך מדממות כל הזמן? – צוות רופאי השיניים של ריינרס קליניק בראשות ד"ר זכי ריינר נמצאים כאן בשבילך!

מרפאת השיניים של זכי ריינר מעניקה מענה הוליסטי לשיניים שלך, כך שלא משנה אם מדובר בהשתלת שיניים מורכבת או סתימה קטנה – הניסיון הרב שצברנו במהלך 60 שנות פעילות המרפאה (דור שלישי לרופאי שיניים), מאפשר לנו להתאים עבורך את טיפול השיניים הטוב ביותר בקרית מוצקין.

צוות רופאי השיניים של ריינרס קליניק בראשותו של ד"ר זכי ריינר כולל רופאים למחלות חניכיים (פריודונטיים), אורתודנטיים ושינניות אשר יאפשרו לך לשמור על השיניים שלך לאורך שנים רבות.

אנו מזמינים אותך לתאם פגישת היכרות לא מחייבת במרפאה כך שנוכל לבחון את המצב הנוכחי ולהתאים עבורך את הטיפול הנכון ביותר. במהלך הפגישה אנו נספק לך הצעת מחיר מדויקת, לוחות זמנים ומידע רפואי אשר רלוונטי למצבך. 

לקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3942538 וכל צוות המרפאה ישמח לעמוד לרשותך.

ד"ר זכי ריינר – רופא שיניים בקרית מוצקין

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר בקרית מוצקין מעניקה קשת רחבה של טיפולים רפואיים לשיקום הפה, הלסת והחניכיים. הצוות המקצועי, האדיב והמיומן של המרפאה משתמש בטכניקות, הציוד והמכשור המתקדם ביותר על מנת לעזור לך להשיג את החיוך שעליו חלמת תמיד.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

למי שמחפש רופא שיניים שמעדיף להציל את השן במקום לעקור אותה על המקום, מרפאת השיניים ריינרס קליניק של ד"ר זכי ריינר היא הכתובת!
רופא שיניים אמין, מקצועי ורציני אשר מטפל בי כבר שנים רבות.

לתיאום פגישת היכרות ראשונית עם ד"ר זכי ריינר, רופא שיניים בקרית מוצקין, ניתן ליצור עימנו קשר ב - 072-3942538 ונשמח לעמוד לרשותך.