ריינרס קליניק - ד"ר זכי ריינר
מרפאת שיניים בקרית שמואל

יש לך צורך בטיפול שורש יסודי? השיניים שלך כואבות, מדממות או חלילה מתנדנדות? – צוות רופאי השיניים של ריינרס קליניק בראשותו של ד"ר זכי ריינר נמצא כאן בשבילך!

מרפאת השיניים בהנהלת ד"ר זכי ריינר מעניקה מגוון רחב של טיפולים לתושבי קרית שמואל והסביבה הקרובה. הניסיון, הידע והקשרים האישיים שצברנו במהלך 60 שנות פעילות המרפאה (דור שלישי לרופאי שיניים) , הפכו אותנו לחלק בלתי נפרד מהקהילה.

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר מעניקה יחס אישי לכל מטופל ומשתמשת בכלים, הטכניקות והאמצעים המתקדמים ביותר בתחום. הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים מאפשר לך לקבל שקט נפשי וידיעה שהרופא המטפל בך עושה את המקסימום האפשרי בהתאם לסיטואציה הקיימת.

לקבלת פרטים נוספים על טיפולי שיניים, השתלות או טיפולים אסתטיים במרפאה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3942538 ונשמח לתאם עמך פגישת היכרות לא מחייבת בה נבחן את הבעיה, נעניק לך תוכנית עבודה וכמובן, הצעת מחיר מפורטת לטיפול בבעיה.

ד"ר זכי ריינר – רופא שיניים בקרית שמואל

מרפאת השיניים של ד"ר זכי ריינר בקרית שמואל מעניקה קשת רחבה של טיפולים רפואיים לשיקום הפה, הלסת והחניכיים. הצוות המקצועי, האדיב והמיומן של המרפאה משתמש בטכניקות, הציוד והמכשור המתקדם ביותר על מנת לעזור לך להשיג את החיוך שעליו חלמת תמיד.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

הגעתי לד"ר זכי ריינר לאחר שהזנחתי את בריאות השיניים שלי לאורך שנים רבות. ד"ר זכי ריינר הכין עבורי תוכנית עבודה מלאה ותוצאה הסופית היא מושלמת. ד"ר זכי ריינר והצוות המסור שלו החזירו לי את החיוך לפנים – מומלץ בחום!

לתיאום פגישת היכרות ראשונית עם ד"ר זכי ריינר, רופא שיניים בקרית שמואל, ניתן ליצור עימנו קשר ב - 072-3942538 ונשמח לעמוד לרשותך.